piątek, 27 lipca 2012

The Wanted

The Wanted - brytyjsko-irlandzki boysband. Grupa składa się z pięciu członków: Maksa George'a, Siva Kaneswarana, Jaya McGuinessa, Toma Parkera, i Nathana Sykes'a. Debiutancki singiel zespołu "All Time Low" osiągnął pierwsze miejsce na UK Singles Chart w sierpniu 2010[1]25 października 2010 roku ukazał się jego debiutancki album The Wanted.  • Max George (pełne nazwisko Maximillian Alberto George, ur. 6 września 1988) miał za sobą przed wstąpieniem do The Wanted występy w pięcioosobowym boysbandzieAvenue, z którym w 2006 wziął udział w 3 edycji programu X Factor. Ze względu na złamanie umowy grupa została relegowana z programu. Singiel grupy "Last Goodbye" uzyskał 50 miejsce na UK Singles Chart. W 2009 roku Avenue zostało rozwiązane.
  • Nathan James Sykes (ur. 18 kwietnia 1993) dorastał w Gloucester ze swoją matką i młodszą siostrą. Zaczął śpiewać i występować w wieku 6 lat. Gdy miał 11 lat zaczął naukę w szkole teatralnej Sylvia Young's Theatre School. Jako dziecięcy piosenkarz zwyciężał w różnych konkursach, w tym "Britney Spears's Karaoke Kriminals" w 2003 roku, The Cheltenham Competitive Festival of Dramatic Art również w 2003. Zagrał w brytyjskim show Ministry of Mayhem w 2004. Reprezentował UK w Junior Eurovision Song Contest w 2004 roku, zajął 3 miejsce.
  • Siva Kaneswaran (ur. 16 listopada 1988) dorastał w Blanchardstown, Dublin. Pracował wcześniej jako model i wystąpił w serialu telewizyjnym Rock Rivals. Ma brata bliźniaka.
  • Jay McGuiness (właśc. James McGuiness, ur. 24 lipca 1990) dorastał w Newark. Uczęszczał do szkoły katolickiej Holy Trinity Roman Catholic School. W wieku 13 lat zaczął naukę w Charlotte Hamilton School of Dance. Ma trójkę rodzeństwa.
  • Tom Parker (pełne nazwisko Thomas Anthony Parker, ur. 4 sierpnia 1988) dorastał w Bolton. Naukę gry na gitarze zaczął w wieku 16 lat. Następnie udał się na przesłuchanie do X Factor, jednak nie przeszedł pierwszego etapu. Studiował geografię na Menchester Metropolitan University. Porzucił studia dla kariery piosenkarza. Zanim dostał się do The Wanted był członkiem zespołu Take That II.


"All Time Low""Heart Vacancy"


"Lose My Mind"


"Gold Forever"
"Glad You Came"


"Lightning"


"Warzone"
"Chasing the Sun"
 Ogółem jest to mój drugi  ulubiony zespół. Jaka piosenka najbardziej wam się podoba mi Chasing the Sun O_O

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz